صفایی ندارد ارسطو شدن، خوشا پر گشودن پرستو شدن...

دانلود نرم افزار رایگان هر چی که بخوای همین جا

1389,07,05 ساعت 03:52 ق.ظ
دانلود رایگان جدیدترین نرم افزار ها بدون نیاز به کرک و سریالجهت دانلود روی اسم نرم افزار ها کلیک کنید.
- Flashnote 3.9 : یک برنامه رایگان برای مدیریت نوشته های متنی شما، مثلا زمانی که بخواهید بلافاصله متن

یا موردی را بنویسید تا یادتان نرود! حجم حدود 1.8 مگابایت. (جدید)
- FreeFotoWorks 10.0.8 : یک ادیتور رایگان برای ویرایش تصاویر شما با امکانات مختلف. رایگان و با حجمی در

حدود 12 مگابایت. یک Photo Editor مجانی برای شما. (جدید)- Free FilterFTP 2.0.0 : یک FTP منیجر رایگان برای شما. با کمک این برنامه می توانید فایل های مختلف را به


روی هاست خود آپلود کنید یا از آن دانلود کنید. مجانی و حدودا 3 مگابایتی. (جدید)
- Heart On Fire ScreenSaver 2.20 : یک ScreenSaver رایگان و حدودا یک و نیم مگابایتی برای مواقع بیکاری


کامپیوتر شما؛ قلب آتشین !! (جدید)- Slim Browser 5.00 : یک مرورگر وب جدید و کم حجم و با امکاناتی جالب. این مرورگر وب یا Web Browser

 رایگان بوده و حجمش در حدود 2 مگابایت است! (جدید)
- Free DVD to MPEG Converter 0.9.4 : یک نرم افزار خوب و کد باز برای تبدیل فیلم های DVD به فرمت

MPEG 4 می باشد که تحت سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مکینتاش کار می کند. (جدید)
- Free Fire ScreenSaver 2.20 : دنبال اسکرین سیور آتشین می گردید؟ پس این ScreenSaver حدودا 5

مگابایتی را دانلود و استفاده کنید. (جدید)- Free Image to Icon Converter 3.15 : یک برنامه رایگان برای ساختن آیکن از عکس های با فرمت های

 مختلف. مجانی و 1.2 مگابایتی. ضمنا برای استفاده از این برنامه Net Framework. باید بر روی سیستم شما

نصب باشد. (جدید)
- Free Sound Recorder 2010 9.0.1 : یک برنامه رایگان و 14 مگابایتی برای ضبط صدا در کامپیوتر. (جدید)- Free Audio Converter 2010 2.4.2 : یک برنامه برای تبدیل فرمت های مختلف صوتی به یکدیگر. (جدید)
- Graph Converter Lite 1.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه

 انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

- Free CSS Templates : دنبال قالب های رایگان CSS و استاندارد و درست حسابی می گردید؟ پس فرصت را از

دست ندهید. (جدید)
- Free PowerPoint Templates : دنبا

 قالب های رایگان برای ارائه یک سمینار تحت PowerPoint می گردید که هم استاندارد باشد و هم درست

حسابی؟؟ پس فرصت را از دست ندهید. قالب های رایگان پاورپوینت. (جدید)

- SlimPDF Reader 1.0 : یک برنامه رایگان با حجم یک دهم برنامه اکروبات ریدر برای خواندن فایل های PDF.

مجانی و 1.4 مگابایتی. (جدید)

- Stuxnet Remover 1.0.1.3 : یک برنامه رایگان برای حذف برنامه های مخرب و جاسوسی از روی سیستم

شما. مجانی و حدودا یک مگابایتی. (جدید)


- Mareew Free Eraser 1.1.3 : یک برنامه رایگان برای تمام و کمال و کامل پاک کردن یک فایل یا فایلها. با کمک

 این برنامه دیگر نباید چندان نگران بازگرداندن اطلاعات شما توسط افراد دیگر باشید. مجانی و در حدود 1.7 مگابایت. (جدید)- ENVy 1.3 : یک برنامه رایگان برای دریافت اطلاعات لازم از سیستم شما، از جمله درایور ها، یوزر اکانت ها و ...

کم حجم و مجانی! (جدید)- Free Texture Maker 1.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه

 انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)


- Time Freeze Free 1.0.0 : یک برنامه رایگان برای محافظت از سیستم شما. مجانی و 2.1 مگابایتی. (جدید)- Free Blu-ray Converter 1.24 : یک برنامه رایگان برای تبدیل فرمت Blu-ray ها. مجانی و حدودا 5 مگابایتی.


 (جدید)- Runscanner 2.0.0.44 : یک برنامه رایگان برای اسکن کردن سیستم شما از انواع و اقسام فایل ها و فایل

هایی که به طور خودکار شروع می شوند و همچنین برای چک کردن hijack ها و موارد مشابه. مجانی و 1.6

مگابایتی. (جدید)


- Free Morphing 2.1.21 : یک برنامه رایگان برای Morphing یا همان تبدیل یک عکس به عکس دیگر. با کمک این

 برنامه می توانید یک گیف انیمیشن بسازید که در آن از چهره یک شخص به چهره فرد دیگری برود. مجانی و 3

مگابایتی. (جدید)


- ASCII Animator 1.0 : دلتان می خواهد با یک سری حرف یک تصویر متحرک بسازید!؟ پس این برنامه جالب،

بامزه و رایگان و البته کم حجم (حدودا 500 کیلوبایت) را از دست ندهید. (جدید)


- ExtraSpy Employee Monitor 1.52 : یک برنامه رایگان برای مانیتور و چک کردن وضعیت کارمندان و موارد

 مشابه. مجانی و هشت مگابایتی. (جدید)

- R-Updater 1.1 : یک برنامه رایگان برای به روز نگاه داشتن برنامه های نصب شده بر روی سیستم شما. با کمک این برنامه می توانید از نسخه های جدید برنامه های نصب شده روی سیستم تان با خبر شوید. حجم در حدود 3 مگابایت. (جدید)


- AVG Anti-Virus Free Edition 9.0 : یک آنتی‌ویروس رایگان و فوق‌العاده مفید به‌همراه آپدیت‌های روزانه. این آنتی‌ویروس رایگان را دریافت و نصب کنید و تا حد زیادی خیالتان از بابت امنیت درون کامپیوترتان، راحت باشد. آنتی‌ویروس جالبی است، از دست ندهیدش! (جدید)


- Fast Fourier Transforms Z 2.0.1 : یک برنامه رایگان برای استرس تست Multi CPU و رم ها. مجانی و 1.1 مگابایتی. (جدید)


- Disk SpeedUp 1.0.0 : یک برنامه قوی برای آنالیز و دفرگ کردن هارد دیسک شما که باعث افزایش سرعت هارد دیسک شما میشود. مجانی و حدودا 2 مگابایتی. (جدید)

- RarZilla Free Unrar 2.57 : یک برنامه رایگان برای کار با فایل های RAR. به این صورت که با این برنامه مجانی می توانید فایل های فشرده شده با فرمت RAR را از حالت فشرده خارج کنید و یا یک سری فایل و فلدر را با فرمت RAR زیپ و فشرده سازید. (جدید)


- Plato CD DVD Data Burner 11.06.02 : برنامه ایی برای رایت کردن سی دی و یا دی وی دی با حجم حدودی 1.2 مگابایتی. مجانی! (جدید)


- Crypt4Free 5.3.9 : یک برنامه رایگان و حدودا 4.2 مگابایتی برای ایجاد کردن امنیت بر روی فایل های شما. با کمک این برنامه خیالتان را بابت امنیت فایل های مهمتان تا حدودی جمع کنید! (جدید)


- CodeTwo Attach Unblocker 1.2.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

- Free ISO Ripper 2.7.0.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)


- Free ISO Burner 2.7.0.1 : یک برنامه رایگان برای تهیه دی وی دی یا سی دی از فایل های ایمیج. مجانی و حدودا 2 مگابایتی. (جدید)


- Free DVD to MP4 Converter 5.2.5 : یک برنامه رایگان و مجانی و 5 مگابایتی برای تبدیل فرمت DVD به فرمت ویدیویی MP4. مجانی! (جدید)


- Your Free DVD Burner 3.7 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

- UltraSearch 1.3 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)


- SpamAssassin for Windows 1.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)


- Magic Speed 3.7 : دلتان می خواهد بازدهی و بهره وری سیستم خود را به ماکزیمم مقدار خود برسانید؟ این برنامه مجانی و 20 مگابایتی را از دست ندهید! (جدید)


- Python 1.0 : یک بازی جالب و رایگان شبیه بازی مار در گوشی های نوکیا. مجانی و 2.5 مگابایتی. (جدید)


- Free Image Convert and Resize 2.0 : یک برنامه رایگان و مجانی برای تغییر سایز و همینطور تبدیل فرمت های مختلف عکس به یکدیگر، مجانی و 9.5 مگابایتی. (جدید)

- Auto Mute 3.3 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)

- Free 3D Photo Maker 2.0 : با کمک این برنامه رایگان همانطور که از نامش پیداست می توانید عکس های سه بعدی بسازید! مجانی و حجم در حدود 17 مگابایت. ارزش دانلود را دارد!! (جدید)

- My Lockbox 2.1 : با کمک این برنامه می توانید روی هر فلدری در ویندوزتان پسورد بگذارید. رایگان، حجم در حدود 2.1 مگابایت. (جدید)


- Free Alarm Clock 2.4.0.150 : یک برنامه رایگان که همانطور که از نامش پیداست ساعتی است که در زمان هایی که شما تعیین می کنید زنگ خواهد زد و پیغام مربوطه را نشان خواهد داد. (جدید)


- Registry Cleaner Free 2.1.6.8 : سرعت کامپیوترتان پایین آمده است؟ این برنامه رایگان را که کارش سر و سامان دادن به رجیستری ویندوزتان هست را دانلود کنید و مشکلات کامپیوتر را حل کنید! مجانی و 3.7 مگابایتی. (جدید)


- Datum Locker 0.1.12 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)


- PrintCtl 2.0.3.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید. (جدید)


- Collage It 1.1.8 : با کمک این برنامه رایگان و حدودا 5 مگابایتی به عکس هایتان سر و سامان بدهید و یک گالری با آن ها بسازید. (جدید)


- Glary Utilities 2.26.0 : یک برنامه رایگان و حدودا هشت مگابایتی همه کاره برای شما که کارهای ریز و درشت مختلفی را برای شما در زمینه های امنیت، پاک سازی و ... انجام می دهد. (جدید)


- Bank File to CSV Converter 1.5.1.3 : یک برنامه رایگان برای تبدیل بانک فایل ها به فرمت CSV. حجم زیر یک مگابایت.


- Mega Mario 1.2 : بازی ماریو رو یادتان هست؟ همان بازی قارچ خور معروف و دوست داشتنی. دلتان می‌خواهد خاطرات گذشته را تجدید کنید؟ پس این بازی رایگان را از دست ندهید.


- OpenOffice.org 3.2.1 : اگه می خواهید یک مجموعه آفیس کاملا رایگان را امتحان کنید، اپن آفیس 148 مگابایتی را دانلود کنید و بعد با مجموعه آفیس مایکروسافت مقایسه کنید.

- Free USB Write Protect : یک برنامه مجانی و حدود 12 کیلوبایتی!! برای محافظت فلش درایو USB شما از هر گونه تغییری. ( به کمک این برنامه می توانید جلوی ویروسی شدن فلش درایو USB خود را بگیرید )


- Speed Reader Enhanced 1.4 : با کمک این برنامه تکست ها و متن هایتان را با سرعت بالاتری بخوانید. مجانی و زیر دو مگابایت.


- Luxand Blink! 2.0 : یک برنامه رایگان و جالب، با کمک این برنامه می توانید فقط خودتان وارد ویندوزتان شوید!! یعنی به جای گذاشتن پسورد تصویرتان را با وب کم به سیستم بدهید و سپس اجازه ورود به سیستم به شما داده میشود! مجانی و حدودا 8.6 مگابایتی.


- GetGo Download Manager 4.5.1.655 : یک برنامه رایگان برای دانلود فایل های مختلف از اینترنت. در واقع یک دانلود منیجر رایگان با امکانات مناسب. حجم در حدود 3 مگا بایت. مجانی بودن این برنامه را فراموش نکنید!


- Clock Crew 1.0 : یک بازی رایگان و مجانی و حدودا 6 مگابایتی. تصویری از محیط برنامه را در صفحه اختصاصی این بازی ببینید.


- AirGrab Network Packet Analyzer 0.8 : یک برنامه رایگان مخصوص سیستم عامل مکینتاش برای کسانی که کار شبکه و نتورک می کنند. مجانی و 7 مگابایتی.

- Screen Grab Pro 1.6 : یک برنامه مجانی و 1.2 مگابایتی برای عکس گرفتن از صفحه نمایش.


- File Extension Changer 3.3 : کار این برنامه رایگان این است که به سادگی پسوند فایل‌های مختلف را برای شما عوض می‌کند. حجم این برنامه هم در حدود 300 کیلوبایت می‌باشد.


- Free NT Disk Viewer 1.0 : یک برنامه رایگان برای نمایش دادن دیتا های هارد دیسک با سکتورهای فیزیکی ( در هگزادسیمال یا اسکی ) مجانی و 274 کیلوبایتی.


- Free NT Registry Tweaker 1.0 : این برنامه رایگان طبق گفته سازندگانش برای مدیریت ویندوز، بالا بردن سرعت سیستم شما و موارد مشابه کاربرد دارد. حجم زیر یک مگ.


- NT Registry Analyzer 1.0 : یک برنامه رایگان برای برطرف کردن مشکلات رجیستری. مجانی و حدودا 800 کیلوبایتی.


- Free Wave To MP3 Converter : کار این برنامه رایگان و کم حجم تبدیل فایل های Wave به MP3 است.


همین!


- K-Lite Codec Pack 6.2.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.


- FreePDF Creator 2010 : یک برنامه رایگان و مجانی و حدودا 12 مگابایتی برای ساختن فایل PDF از حدود 300 نوع فرمت مختلف فایل!


- Remote Desktop Manager 5.8.1.0 : یک برنامه برای مدیریت و هدایت از راه دور تعدادی دستگاه. مجانی و حدودا 1.4 مگابایتی.


- Listary 2.00 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.


- Free BarCode Reader 2.00.202 : یک برنامه رایگان برای خواندن باکدها. عکس یک بارکد را به این برنامه بدین تا برایتان آن را بخواند. مجانی و حدود یک مگابایتی.

- Freebie Notes 3.38 : یک برنامه قوی برای ثبت موارد کاری شما و اطلاع دادن به موقع به شما. حجم در حدود 1.5 مگابایت. یک برنامه رایگان و مجانی.


- StarWind Virtual Ram Disk Emulator 5.5 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.


- StarWind Virtual CD 5.5 : با کمک این برنامه رایگان و حدودا 2.3 مگابایتی یک Virtual CD رایگان داشته باشید.


- AutoComplete Pro 1.11 : یک برنامه رایگان و به درد بخور برای تسریع در عملیات جستجوی شما در سایت های مختلف. حتما دیده اید که هنگام جستجوی یک عبارت یا کلمه در گوگل، به محض اینکه حرف اول را تایپ می کنید، لیستی از کلمات و عبارات به شما پیشنهاد می شود. دوست دارید این قضیه در همه سایت ها برای شما انجام شود!؟ پس این برنامه رایگان و حدودا نیم مگابایتی را بر روی سیستم خود نصب کنید. پس از نصب این برنامه و به عبارتی این افزونه بر روی سیستم خود، هنگامی که می خواهید در باکس جستجوی سایت های مختلف، کلمه یا عبارتی را جستجو کنید، به محض تایپ اولین حرف، لیستی از کلمات و عبارات به شما پیشنهاد می شود!


- Free Mp3 Wma Ogg Converter 5.3.3 : یک برنامه رایگان و حدودا 4.5 مگابایتی که همانطور که از نامش پیداست کارش تبدیل فرمت های صوتی به یکدیگر می باشد.


- Free WMV Cutter 1.0 : یک برنامه رایگان برای شکاندن و تکه تکه کردن یک فایل تصویری WMV بزرگ به قطعات کوچکتر. حجم در حدود 7 مگابایت.


- Free 3GP Cutter 1.0 : یک برنامه رایگان برای شکاندن و تکه تکه کردن یک فایل تصویری 3GP بزرگ به قطعات کوچکتر. حجم در حدود 7 مگابایت.


- Free MKV Cutter 1.0 : یک برنامه رایگان برای شکاندن و تکه تکه کردن یک فایل تصویری MKV بزرگ به قطعات کوچکتر. حجم در حدود 7 مگابایت.


- Free MP4 Cutter 1.0 : یک برنامه رایگان برای شکاندن و تکه تکه کردن یک فایل تصویری MP4 بزرگ به قطعات کوچکتر. حجم در حدود 7 مگابایت.


- Free MOV Cutter 1.0 : یک برنامه رایگان برای شکاندن و تکه تکه کردن یک فایل تصویری MOV بزرگ به قطعات کوچکتر. حجم در حدود 7 مگابایت.


- Free WMA Converter 1.0 : یک برنامه برای تبدیل فرمت WMA به فرمت های دیگر صوتی. حجم در حدود 3 مگابایت.


- Free M4A Converter 1.0 : یک برنامه برای تبدیل فرمت M4A به فرمت های دیگر صوتی. حجم در حدود 3 مگابایت.


- Free VOB Converer 1.0 : یک برنامه برای تبدیل فرمت VOB به فرمت های دیگر تصویری. حجم در حدود 3 مگابایت.


- Free MPEG Converter 1.0 : یک برنامه برای تبدیل فرمت تصویری MPEG به فرمت های دیگر تصویری. حجم در حدود 3 مگابایت.


- Free AAC Converter 1.0 : یک برنامه برای تبدیل فرمت AAC به فرمت های دیگر. حجم در حدود 3 مگابایت.


- Free MOV Converter 1.0 : یک برنامه برای تبدیل فرمت تصویری MOV به فرمت های دیگر تصویری. حجم در حدود 3 مگابایت.


- WMV Converter 1.0 : یک برنامه برای تبدیل فرمت تصویری Wmv به فرمت های دیگر تصویری. حجم در حدود 3 مگابایت.


- Free MP3 Converter 1.0 : یک برنامه رایگان برای تبدیل فرمت صوتی MP3 به فرمت های صوتی دیگر. حجم در حدود 3 مگابایت.


- Advanced SystemCareTM Free 3.6.1 : یک برنامه رایگان و مجانی و حدودا 8 مگابایتی برای محافظت، تعمیر، پاکسازی و بهینه سازی سیستم شما.


- Wuzzup 1.0.2.6221 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.


- Game Booster 1.5 : کامپیوتر خود را به یک وسیله بازی سریع تبدیل کنید. در صورتی که کامپیوتر شما برای اجرای برخی بازی های آرام و آهسته است، این برنامه را برای افزایش سرعت بازی ها نصب کنید. مجانی و 1.5 مگابایتی.

- Able Launch Bar 3.8 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.


- Able Postscript Converter 1.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.


- Easy Content Transfer 1.6 : یک برنامه رایگان برای انتقال عکس ها و فایل ها از کارت حافظه یا دوربین دیجیتال خود به داخل کامپیوتر. مجانی و نیم مگابایتی.


- Medieval CUE Splitter 1.2 : یک برنامه برای شکاندن یک فایل صوتی بزرگ به فایل های کوچکتر. مجانی و 1.2 مگابایتی.


- AoA Video Joiner 2.0.3.5 : یک برنامه رایگان برای تبدیل چندین فایل ویدئویی به یک فایل بزرگتر. مجانی و حدودا 8.5 مگابایتی.

- All Free Video to MP3 Converter 4.5.2 : یک برنامه برای تبدیل فایل های ویدئویی به فرمت صوتی MP3. مجانی و حدودا پنج مگابایتی.

- Ants DVD Player 1.0 : یک برنامه رایگان و حدودا 8 مگابایتی که همانطور که از نامش پیداست برنامه ایی برای پخش فایل های دی وی دی می باشد.

- Ants Media Player 1.0 : یک مدیا پلیر رایگان برای شما برای پخش فایل های صوتی و تصویری شما. حجم در حدود 8 مگابایت.

- kigo Image Converter 2.1.1 : یک برنامه رایگان برای تبدیل فرمتهای مختلف عکس به یک دیگر. مجانی و 1.1 مگابایتی.

- Cute Screen Recorder Free 1.2020 : یک برنامه دیگر برای ضبط اتفاقاتی که در محیط مانیتور شما می افتد، تحت یک فایل ویدئویی. حجم در حدود 4 مگابایت.


- SoftFuse Password Generator Free 2.2 : یکبرنامه رایگان و حدودا نیم مگابایتی برای تولید پسورد های مختلف برای اکانت های مختلف شما در سایت های مختلف!


- DreamCoder for MySQL 5.3 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

- Bluetooth Network Scanner 1.4.0.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.


- ALLPlayer 4.4.6.9 : یک Player قوی و البته رایگان برای سیستم شما برای پخش انواع و اقسام فایل های صوتی و ویدئویی. حجم هم در حدود دو و نیم مگابایت.

- Nokia Snake 3.1 : بازی مار گوشی های نوکیا را که حتما بازی کرده اید و دوست دارید!؟ بله؟ پس الان همین بازی رو دانلود کنید. حجم در حدود 3 مگابایت.


- BitKinex FTP Client 3.2.2 : یک FTP منیجر مجانی و رایگان و حدودا 8 مگابایتی برای شما.


- All Free Audio Converter 4.1.6 : یک برنامه رایگان و فوق العاده برای تبدیل فرمت های مختلف صوتی به یکدیگر! این برنامه را از دست ندهید. حجم در حدود 5 مگابایت.


- All Free Video Joiner 4.1.6 : یک برنامه رایگان برای اینکه بتوانید چندین و چند فایل ویدئویی را به یک فایل ویدئویی تبدیل کنید. حجم در حدود 5 مگابایت.


- All Free Video Converter 4.1.6 : یک برنامه رایگان و فوق العاده برای تبدیل فرمت های مختلف ویدئویی به یکدیگر! این برنامه را از دست ندهید.


- Nepflex Screen Recorder 1.1 : یک برنامه رایگان برای ضبط اتفاقاتی که در صفحه نمایش ( مانیتور ) می افتد، تحت یک فایل ویدئویی.


- Summer Meadows 1.0 : یک اسکرین سرور 5 مگابایتی و رایگان. یک درخت خیلی زیبا و یک فضای سر سبز!


- Free AVI to FLV Converter 4.1.5 : یک برنامه رایگان و حدودا 8 مگابایتی برای تبدیل فایل های AVI به فرمت FLV. مجانی!


- CSS3 Menu 1.0 : یک برنامه رایگان و فوق العاده برای ساختن منوی های CSS براحتی چند کلیک! این برنامه فوق العاده را از دست ندهید و به کمک آن برای سایت و وبلاگ های خود منوی های زیبا، ساده و کم حجم بسازید. حجم در حدود 9 مگابایت.


- WinUtilities Free Edition 9.7 : یک برنامه مفید و همه کاره برای سر و سامان دادن به ویندوز شما به همراه داشتن برنامه های مفید و کوچک برای انجام کارهای مفید در سیستم شما! حجم در حدود 8.3 مگابایتی.

- Tic Tac Toe Free 1.0 : یک بازی رایگان تیک تاکی! و حدودا یک مگابایتی.


- ZC Blu-ray DVD Creator 4.0.1 : این برنامه رایگان و حدودا 16.4 مگابایتی همانطور که از نامش پیداست کارش ساختن دی وی دی های Bluray می باشد.


- Cash N Slash 1.0 : یک بازی مخصوص کسانی که جنگ سفینه ها را دوست دارند! حدودا سه مگابایتی.


- Theme Maker Standard Edition 1.0 : یک برنامه رایگان برای ساختن قالبهای دلخواه برای شما.


- SimplyCapture 1.3 : برنامه‌ای با کاربرد ساده و امکانات مختلف و گوناگون برای عکس گرفتن از صفحه‌ی نمایش!


- Free Rar Extract Frog 2.10 : یک برنامه رایگان برای خارج کردن از حالت فشرده ی فایل های RAR. به عبارت دیگر با کمک این برنامه سه مگابایتی می توانید فایل های RAR را از حالت فشرده خارج کنید.


- Falco Crushes 1.0 : ماشین بازی را که حتما دوست دارید!؟ پس این بازی مجانی و رایگان و 20 مگابایتی را از دست ندهید.


- Falco Cross 1.2 : بازی جالب دوز را که حتما دوست دارید!؟ پس این برنامه را دانلود کنید و دوز بازی کنید. حجم در حدود نیم مگابایت.


- Falco Calculator 2.7 : یک ماشین حساب رایگان و مجانی و حدودا یک مگابایتی.

- Falco Script Processor 2.2 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.


- Free Animated GIF Library 1.0 : یک کتابخانه از گیف انیمیشن های مختلف که در مکان های مختلف می توانید از آن ها استفاده کنید. مجانی! حدودا 1.11 مگابایت.

- Falco Registry Doctor 1.2.1 : این برنامه رایگان و مجانی و حدودا یک و نیم مگابایتی همانطور که از نامش پیداست کارش سر و سامان دادن به رجیستری ویندوز شما (که در واقع قلب ویندوز شماست) است.

- Falco Free XLS Library 2.0 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.

- Free Falco Graph 2.5 : یک برنامه رایگان که به شما اجازه رسم گراف ها و نمودارهای ریاضی و ... را می دهد. حجم زیر دو مگابایت!

- Falco Auto Image 5.1 : توضیح فارسی برای این برنامه هنوز ارائه نشده است. در صورت تمایل به صفحه انگلیسی مربوط به برنامه مراجعه کنید.


- Free Gif Animator 2.3 : یک برنامه ساده و رایگان برای ساخت گیف انیمیشن های کوچک و جالب. این برنامه حدودا 18 مگابایتی و مجانی را از دست ندهید.


- Free Port Scanner 2.8.1 : این یک برنامه رایگان است که همانطور که از نامش پیداست برای اسکن کردن پورت های سیستم به کار می رود.

- Bubble Fun 1.0 : دوست دارین این حباب های بامزه را هی بترکانید تا صدای جالبی تولید کند؟ پس این بازی مجانی و 3 مگابایتی را از دست ندهید!


- Duplicate Photo Finder 1.0 : یک برنامه رایگان و باحال برای پیدا کردن عکس های تکراری در هارد دیسک شما و حذف آن ها! مجانی و زیر یک مگابایت.

- Extra Video Effect Editor Free 6.76 : یک برنامه رایگان برای ویرایش یک فایل ویدئویی با افکت های خاص و جالب. مجانی و 1.5 مگابایتی.

- AVS Cover Editor 2.0.1.3 : یک برنامه رایگان، مجانی و شصت مگابایتی برای ساخت کاورهای دلخواه خود برای سی دی ها و دی وی دی های مورد نظرتان!


- Radiant Clock ScreenSaver 2.3 : یک ScreenSaver ساعت رایگان و مجانی دیگر. این بار ساعت های رادیانت!


- Bob Adventure 1.0 : یک بازی مجانی و مثلا اکشن دیگر. ساده و زیبا. حجم در حدود سه و نیم مگابایت.


- Luminescent Clock ScreenSaver 2.3 : یک اسکرین سیور رایگان و ساعتی دیگر! مجانی و در حدود 5.3 مگابایت.


- Extra Video to Audio MP3 Converter : یک برنامه رایگان برای تبدیل فایل های ویدئویی به فرمت صوتی و MP3. مجانی و حدودا دو مگابایتی.

- lucent Clock ScreenSaver 2.3 : یک ScreenSaver ساعت زیبا و رایگان. با حجمی در حدود 3.5 مگابایت.


- Blob Farm 1.0 : یک بازی رایگان و حدودا سه مگابایتی! اکشن!


- Ball Revamped iii Andromeda 1.0 : یک بازی رایگان و توپی! مجانی و حدودا 5.6 مگابایتی.


- All Out 1.0 : یک بازی رایگان و فکری. مجانی و در حدود 2.6 مگابایتی.


- Crush The Castle 1.0 : یک بازی رایگان دیگر و حدودا پنج مگی.


- Colorful Tabs 4.8.0.1 : یک پلاگین برای مرورگر فایرفاکس برای رنگی کردن تب های مختلف باز شده در یک مرورگر.


- Fractal Sun Clock ScreenSaver 2010 : اسکرین سیور رایگان و مجانی ساعت آتشین و خورشیدی! مجانی و حدودا 11 مگابایتی.


- Version Update 1.02 : یک برنامه رایگان که بر روی سیستم شما نصب میشود و در صورتی که برنامه های دیگر نصب شده بر روی سیستم شما نسخه جدیدی ارائه کنند، این برنامه شما را باخبر می کند. حجم زیر یک مگابایت.


- Power Sound Editor Free 2010 7.0.8 : همینطور که از نام این برنامه پیداست یک برنامه حرفه ایی و رایگان و مجانی برای ادیت و ویرایش فایل های صوتی است.


- Secret Island 3D ScreenSaver 1.1 : یک اسکرین سیور رایگان و مجانی و حدودا 9 مگی دیگر با نام راز جزیره!